fbpx

Niecodzienny gadżet dla kobiet – lejek do oddawania moczu na stojąco

8051c3814339928590861086bab0

Oddawanie moczu przez kobiety podczas treningu, czy zawodów biegowych, nie musi być już aż tak stresujące. Wystarczy, że biegaczka ma ze sobą specjalny lejek i może zachować się w podobny sposób jak mężczyźni. Żadnego chowania się za krzakami i tracenia czasu na szukanie odpowiedniego miejsca do wysikania się. Teraz może to zrobić na stojąco.

Dla wielu kobiet kwestia opróżnienia pęcherza przed zawodami jest sprawą kluczową. Nie chcą przecież w trakcie biegu kiedy natura wzywa, szukać jakiegoś intymnego miejsca i chować się przed wzrokiem przypadkowych osób. Jednak, gdy biegaczka posiada specjalną ,,urinelkę”, czyli lejek do oddawania moczu nie musi schodzić ze szlaku, czy z trasy i chować się przed wścibskimi spojrzeniami. Bez zdejmowania spodni, czy spodenek może teraz spokojnie załatwić swoją potrzebę i szybko znów zacząć biec.

Małe, a cieszy

Ważną kwestią jest mała waga i nieduże rozmiary takiego lejka. Te wykonane z silikonu można zgiąć i wcisnąć nawet do niewielkiej kieszonki w odzieży, czy też plecaku biegowym. Lejek najlepiej jest przechowywać w specjalnie do tego przeznaczonym pokrowcu lub po prostu w torebce foliowej, czy też strunowej. Tak zabezpieczony nie poplami odzieży, czy też materiału plecaka.

Higieniczny sprzęt

,,Urinelka” do oddawania moczu na stojąco sprawdzi się nie tylko wtedy, gdy w pobliżu nie ma kabiny WC, czy też toy-toya, ale również wtedy, gdy chcemy z tych miejsc skorzystać, a obawiamy się o higienę. Tak samo w pociągu i autobusie. Dzięki lejkowi nie trzeba będzie martwić się o czystość i świeżość sanitariatów i czuć wstręt przed skorzystaniem z publicznych toalet.

Kiedy się przydaje?

Zaletą lejka dla kobiet do sikania na stojąco jest to, że dzięki niemu przy oddawaniu moczu nie trzeba odsłaniać zbyt dużej powierzchni ciała. Ma to znaczenie np. podczas biegania zimą w czasie mrozów. Jest też pożądane np. latem w lesie, żeby nie narażać się na ugryzienia przez komary miejsc intymnych własnego ciała.
Kobieta też nie czuje się skrępowana, bo wystarczy tylko po prostu odwrócić się tyłem i nikt jej nie podejrzy. Nie trzeba też daleko odchodzić, zwłaszcza w miejsca, które są skryte i odosobnione, a co za tym idzie niezbyt bezpieczne.

Pożyteczny sprzęt

Producenci lejków zapewniają, że dobrze się czyści i nie potrzeba do tego specjalnego środka. Po umyciu wystarczy go tylko wysuszyć.

,,Urinelka” może przydać się nie tylko podczas biegania, ale także na wycieczce, wyjeździe, w podróży, na spacerze itp. Przed pierwszym skorzystaniem np. podczas zawodów, warto poćwiczyć w domu, żeby nabrać odpowiedniej wprawy i w trakcie aktywności szybko sobie w tej kwestii poradzić.
W przeprowadzonej szybkiej ankiecie wśród 13 biegaczek, 8 nie zamierza korzystać z tego sprzętu, 4 byłyby chętne do używania lejka, a jedna nie ma zdania na ten temat.

Ceny produktu :

– GoGirl – 54 zł + pokrowiec na GoGirl – 34 zł,
– Lejek do sikania na stojąco Girl dla kobiet GO – 29,99 zł,
– Lejek Dla Kobiet Urinelka Wc – 6,04 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger