Idzie nowe! Miesięcznik BIEGANIE przechodzi do wersji cyfrowej i staje się… tygodnikiem

Autor: Redakcja • 03.12.2018

tygodnik bieganie

Od stycznia będziesz miał dostęp do magazynu BIEGANIE z każdego miejsca na Ziemi. I to nie raz w miesiącu, a co tydzień! Raz w tygodniu otrzymasz na swoje urządzenie mobilne zupełnie nowy, świeży jak ciepła bułeczka, numer. Tym samym uzyskasz dostęp do najaktualniejszych artykułów gdzie chcesz i kiedy chcesz.

BIEGANIE się zmienia! Od Nowego Roku będzie ono  dostępne wyłącznie w edycji cyfrowej, po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu mobilnym. Co ważne, od 2019 roku BIEGANIE nie będzie już miesięcznikiem, a tygodnikiem!

To jednak nie wszystko. Każdy kto zainstaluje na swoim telefonie lub tablecie aplikację, otrzyma wszystkie styczniowe numery tygodnika BIEGANIE ZA DARMO.

Aplikację „Magazyn BIEGANIE” możesz pobrać już teraz przez App Store lub Google Play.

google_play_icon-148x55

app-store-1

Znajdziesz tam grudniowe i archiwalne numery miesięcznika oraz bezpłatne wydanie specjalnego numeru tygodnika BIEGANIE. Po zainstalowaniu aplikacji możesz pobierać kolejne wydania na urządzenie i czytać w dowolnym momencie, nawet bez dostępu do Internetu.

Zobacz, co zyskasz wykupując prenumeratę cyfrowego BIEGANIA!

tygodnik bieganie

Cena pojedynczego wydania będzie wynosiła 4,99 zł.

UWAGA! Grudniowy numer BIEGANIA będzie ostatnim, wydanym w wersji papierowej.

Jesteś już prenumeratorem?

Jeśli tak, nie musisz się o nic martwić. Każdy, kto ma aktywną prenumeratę, będzie miał dostęp do wszystkich materiałów BIEGANIA na aplikacji przez cały okres czasu, na jaki opłacił abonament oraz… o jeden miesiąc dłużej! I to bez żadnych dopłat. Przez ten czas będzie aktualna również Twoja obecna karta prenumeratora.

O zmianach w prenumeracie oraz możliwości odstąpienia od umowy, zostaniesz poinformowany drogą mailową.

Zasady użytkowania aplikacji i polityka prywatności

 

Jedno przemyślenie nt. „Idzie nowe! Miesięcznik BIEGANIE przechodzi do wersji cyfrowej i staje się… tygodnikiem

  1. Advertisment ad adsense adlogger