fbpx

Wybraliśmy zwycięzców konkursu rozgrywanego wraz z Plebiscytem na Biegacza i Biegaczkę 100-lecia!

Autor: Redakcja • 10.12.2018

farmto-table-1

Do końca listopada czytelnicy magazynbieganie.pl głosowali na Biegacza oraz Biegaczkę 100-lecia. Wraz z Plebiscytem ogłaszaliśmy również konkurs, w którym dla zwycięzców przygotowaliśmy aż 100 nagród! Dostaliśmy od Was mnóstwo zgłoszeń, zatem decyzja o tym, kto powinien wygrać, była naprawdę trudna.

Pytanie konkursowe brzmiało: z kim chcielibyście spędzić swój trening życia? W Waszych odpowiedziach dominowała postać Ireny Szewińskiej, Adama Kszczota, Joanny Jóźwik. Niektórzy z Was pragnęliby pobiegać z Januszem Kusocińskim, a część chciałaby zabrać na trening własną żonę. Odpowiedzi było naprawdę wiele i każda z nich na swój sposób wyjątkowa. Oto kilka z nich:

Tomasz: Marek Plawgo – wielka kariera, wielkie osiągnięcia, wielkie poświęcenie. Z Nim spędzić trening życia i poczuć tą drogę poświęcenia, sukcesu, walki i determinacji do celu.

Grzegorz: Z Lidią Chojecką! Na pierwszy rzut może się wydawać: dlaczego? Ale gdyby nie pani Lidia, nigdy nie zacząłbym biegać 1500 m jako mojej koronnej konkurencji w sposób profesjonalny (w LO i w AZS-ie). Od dziecka z wypiekami na twarzy kibicowałem  Jej i uczyłem się od Niej biegowego rzemiosła. Dziś biegam maratony i szczególnie w momentach “ściany”, tym co sprawia, że zaciskam zęby i biegnę dalej, są obrazy i wspomnienia z transmisji kiedy p. Lidia walczyła o najwyższe miejsca.

Mateusz: Trening życia spędziłbym z moją niebiegającą żoną. Wprowadziłbym ją w “świat” biegania poprzez trening w miejscu o niezwykłym krajobrazie, kulturze, miejscu jej i moich marzeń – oderwanym od rzeczywistości.  Trening w formie wycieczki biegowej…długiej wycieczki biegowej!

Małgorzata: Zdzisław Krzyszkowiak. Sport był dla Taty wielką przygodą, a w treningu był perfekcjonistą. Taki trening nie tylko dałby oczekiwane rezultaty, ale również byłby wspaniałym życiowym doświadczeniem i zabawą!

Spośród wszystkich odpowiedzi mogliśmy wybrać jednak tylko (i aż!) 100, których autorzy otrzymają jedną z nagród. Na zwycięzców czekają:

013-plebiscyt-2018-nagrody-1

Ponadto:
  • Terminarz Biegacza 2019
  • Książki: Violetta Domaradzka i Robert Zakrzewski “Ultra. Dobiegniesz dalej niż myślisz”, Scott Jurek “Północ”, Marcin Urbaś “Biegać każdy może”
  • Żele energetyczne Diamant
  • Chusty wielofunkcyjne Fundacji Maraton Warszawski

Nagrody zostaną rozesłane za pośrednictwem partnera Plebiscytu oraz konkursu – firmy DPD.

img_9119

img_9124

img_9128

 

terminarz_biegacza_2019_materialy

Każdego ze 100 zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową. Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie oraz fundatorom za cudowne nagrody!

POZNAJ RÓWNIEŻ WYNIKI PLEBISCYTU NA BIEGACZA I BIEGACZKĘ 100-LECIA

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger