fbpx
Wioletta Frankiewicz
06-02-2014

Wioletta Frankiewicz wraca do sportu zawodowego po urodzeniu córeczki. “Silnik jest mocny jak nigdy, ale niestety karoseria jakby nie podąża jego śladem. Wszystko przez to, że narząd ruchu nie został odpowiednio do takich obciążeń zaadaptowany. Przekonałam się, że tak długa przerwa (prawie rok bez biegania) nie pozwala szybko wrócić na poziom na którym skończyłam sezon 2012”.

Więcej »
01-01-2014

“Ratunkiem dla mnie okazał się wyjazd lub wręcz ucieczka na obóz. Pomimo tego, że na moje pierwsze zgrupowanie „uciekłam” z 4-miesięcznym dzieckiem… i resztą rodziny, zdecydowanie bardziej mogłam skupić się na bieganiu” – Wioletta Frankiewicz – olimpijka z Aten i Pekinu opowiada o swoim powrocie do biegania po urodzeniu dziecka.

Więcej »
04-12-2013

Wiola Frankiewicz – olimpijka z Aten i Pekinu, 14-krotna Mistrzyni Polski, rekordzistka kraju w biegu na 3000 m z przeszkodami i 5000 m w hali, brązowa medalistka Mistrzostw Europy od niedawna także mama, wraca do sportu po blisko rocznej przerwie. O swoim powrocie, rozterkach, radościach będzie opowiadać w felietonach na magazynbieganie.pl. Zapraszamy do lektury.

Więcej »
Advertisment ad adsense adlogger