fbpx

Informacje prasowe

Ostatnia szansa! Dołącz do Ligi Biegowej 2022.

Tylko do końca listopada trwa rywalizacja w ramach Ligi Biegowej! Dobrze Ci poszły jesienne starty? Dołącz do bezpłatnej Ligi Biegowej i porównaj się z biegaczami z całej Polski, a przy okazji wesprzyj młodzież trenującą w klubach lekkoatletyczną. Każdy Twój wybiegany kilometr pomaga!

Nie ważne gdzie biegasz! Liga Biegowa zaciąga wyniki wszystkich Twoich krajowych i międzynarodowych startów. Dzięki temu, możesz grywalizować ze biegaczami z całej Polski, porównywać statystyki i dodatkowo motywować się do treningów. Dobrze Ci poszło w lokalnym Biegu Niepodległości? Startujesz w City Trailach czy Parkrunach? Super! Liga jest dla Ciebie!

Czym jest Liga Biegowa?

Liga Biegowa to wyjątkowa, bezpłatna platforma dla biegaczy prowadzona przez Fundację Zdrowy Ruch, współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Liga zgromadziła już ponad 9 tysięcy biegaczy z całej Polski! Zasady zabawy są niezwykle proste, a przystąpić do niej można w dowolnym czasie:

  • Liga jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy się zarejestrować na stronie www.LigaBiegowa.pl
  • Można rywalizować na czterech najpopularniejszych dystansach: 5 km, 10 km, 21,1 km oraz 42,2 km. Indywidulanie, a także drużynowo!
  • Wyniki z biegów automatycznie się zaciągają do systemu, są aktualizowane na Twoim profilu i przeliczane na punkty – nic nie musisz robić!

W grudniu rywalizacja jest podsumowywana i ogłaszani są zwycięzcy w poszczególnych kategoriach. Wygrywają nie tylko najszybsi, ale również najwytrwalsi. Zwycięzców jest ponad 140! Zwycięzcy z ponad 80 kategorii otrzymują wyjątkowe, personalizowane medale.

LigaBiegowa.pl – pomagajmy biegając

Każdy kilometr pomaga!

Liga Biegowa ma także wymiar charytatywny. „WYBIEGAJ W PRZYSZŁOŚĆ Z OSHEE” to akcja organizowana w ramach Ligi, wspierająca polską młodzież, która trenuje lekkoatletykę. Organizator we współpracy z marką Oshee, przelicza wybiegane przez uczestników Ligi kilometry, na napoje dla młodzieży trenującej w klubach lekkoatletycznych w całej Polsce. Zatem każdy Twój wybiegany kilometr pomaga!

Nie tylko rywalizacja!

Uczestnicy Ligi Biegowej podkreślają, że Liga to także świetne narzędzie do zmotywowania się do regularnych treningów. Każdy uczestnik Ligi Biegowej może na swoim profilu zobaczyć zestawienie wszystkich swoich zarejestrowanych wyników, dzięki czemu łatwo jest prześledzić swoje postępy. Rozbudowany ranking wyników pozwala też porównywać się z innymi biegaczami z całej Polski lub np. tylko ze swojego miasta czy swojej kategorii wiekowej.

Rywalizacja trwa tylko do końca listopada! Zatem wejdź na stronę Liga Biegowa, zarejestruj się i poczekaj, aż na Twoim profilu pojawią się „życiówki” z listopadowych biegów.

Więcej na: www.LigaBiegowa.pl

mm
Magazyn Bieganie

Podoba ci się ten artykuł?

0 / 5. 0

Przeczytaj też

Zaczęło się od koleżeńskiego meczu „w gałę”. Dostałeś niezły łomot od kolegów. Kilka przebieżek i koniec gry. Zanim zdążyłeś złapać oddech, padły trzy bramki. Wynik? 8:1 – oczywiście dla przeciwnej drużyny i decyzja: „Pora wziąć się za siebie!”.

Motywacja do biegania. Jak wytrwać w drodze do celu?

Jeśli myślisz o zakupie butów do biegania, trekkingu czy hikingu, to teraz jest na to idealny moment. Na eobuwie.pl znajdziesz setki przecenionych modeli takich marek jak CMP, adidas, The Horth Face, Salewa i wiele innych. […]

Black friday z eobuwie.pl

W ubiegły weekend biegacze z całej Polski celebrowali Święto Niepodległości, biorąc udział w imprezach zorganizowanych właśnie z tej okazji. Ty również masz bieg za sobą? Zarejestruj swój wynik na Lidze Biegowej i jednocześnie dołącz do […]

Bieg Niepodległości za Tobą? Zarejestruj się na Lidze Biegowej i przekuj wynik na nagrody!

Lekkoatletyka to królowa sportu, a, jak wynika z nominacji do tytułu Lekkoatlety Roku (World Athlete of the Year 2022), królowymi i królami lekkoatletyki są biegacze. Przedstawiciele konkurencji biegowych stanowią 70% finalistów wyścigu o tę prestiżową […]

3 biegaczki i 4 biegaczy w gronie 10 kandydatek i kandydatów do tytułu Lekkoatlety Roku 2022

suunto 9 peak pro

Suunto 9 Peak Pro właśnie został zaprezentowany, jako flagowy produkt fińskiego producenta. To już druga edycja zegarka z tej serii. Jesteśmy obecnie w trakcie testów, jednak już po pierwszych oględzinach zastanawialiśmy się, co się takiego […]

Suunto 9 Peak Pro VS Suunto 9 Peak. Okiem biegacza

Marka adidas rozpoczęła kampanię społeczną With Women We Run, zwracającą uwagę na problem molestowania słownego i fizycznego kobiet, które uprawiają sport. Adresatami globalnego programu są nie tylko osoby doświadczające molestowania, ale także jego nieświadomi sprawcy […]

adidas rzuca światło na problem molestowania kobiet w nowej kampanii społecznej With Women We Run

Każdej wiosny tysiące zawodowców oraz amatorów z kraju i zagranicy przyjeżdża do Warszawy, by zmierzyć się w największej imprezie biegowej w tej części Europy. Bez względu na to, czy jesteś zaawansowanym biegaczem, czy też początkującym […]

Trwają zapisy na 17. Półmaraton Warszawski. Blisko 1000 biegaczy na liście startowej.

Za nami prawdopodobnie najbardziej rozbiegany dzień w roku. Święto Niepodległości to dla wielu biegaczy okazja, by manifestować swój patriotyzm poprzez aktywność fizyczną. W całej Polsce dziesiątki tysięcy osób wzięło udział w biegach niepodległościowych. W ich […]

Podsumowanie mistrzowskich biegów z okazji Święta Niepodległości