fbpx

Informacje prasowe

Ostatnia szansa! Dołącz do Ligi Biegowej 2022.

Tylko do końca listopada trwa rywalizacja w ramach Ligi Biegowej! Dobrze Ci poszły jesienne starty? Dołącz do bezpłatnej Ligi Biegowej i porównaj się z biegaczami z całej Polski, a przy okazji wesprzyj młodzież trenującą w klubach lekkoatletyczną. Każdy Twój wybiegany kilometr pomaga!

Nie ważne gdzie biegasz! Liga Biegowa zaciąga wyniki wszystkich Twoich krajowych i międzynarodowych startów. Dzięki temu, możesz grywalizować ze biegaczami z całej Polski, porównywać statystyki i dodatkowo motywować się do treningów. Dobrze Ci poszło w lokalnym Biegu Niepodległości? Startujesz w City Trailach czy Parkrunach? Super! Liga jest dla Ciebie!

Czym jest Liga Biegowa?

Liga Biegowa to wyjątkowa, bezpłatna platforma dla biegaczy prowadzona przez Fundację Zdrowy Ruch, współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Liga zgromadziła już ponad 9 tysięcy biegaczy z całej Polski! Zasady zabawy są niezwykle proste, a przystąpić do niej można w dowolnym czasie:

  • Liga jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy się zarejestrować na stronie www.LigaBiegowa.pl
  • Można rywalizować na czterech najpopularniejszych dystansach: 5 km, 10 km, 21,1 km oraz 42,2 km. Indywidulanie, a także drużynowo!
  • Wyniki z biegów automatycznie się zaciągają do systemu, są aktualizowane na Twoim profilu i przeliczane na punkty – nic nie musisz robić!

W grudniu rywalizacja jest podsumowywana i ogłaszani są zwycięzcy w poszczególnych kategoriach. Wygrywają nie tylko najszybsi, ale również najwytrwalsi. Zwycięzców jest ponad 140! Zwycięzcy z ponad 80 kategorii otrzymują wyjątkowe, personalizowane medale.

LigaBiegowa.pl – pomagajmy biegając

Każdy kilometr pomaga!

Liga Biegowa ma także wymiar charytatywny. „WYBIEGAJ W PRZYSZŁOŚĆ Z OSHEE” to akcja organizowana w ramach Ligi, wspierająca polską młodzież, która trenuje lekkoatletykę. Organizator we współpracy z marką Oshee, przelicza wybiegane przez uczestników Ligi kilometry, na napoje dla młodzieży trenującej w klubach lekkoatletycznych w całej Polsce. Zatem każdy Twój wybiegany kilometr pomaga!

Nie tylko rywalizacja!

Uczestnicy Ligi Biegowej podkreślają, że Liga to także świetne narzędzie do zmotywowania się do regularnych treningów. Każdy uczestnik Ligi Biegowej może na swoim profilu zobaczyć zestawienie wszystkich swoich zarejestrowanych wyników, dzięki czemu łatwo jest prześledzić swoje postępy. Rozbudowany ranking wyników pozwala też porównywać się z innymi biegaczami z całej Polski lub np. tylko ze swojego miasta czy swojej kategorii wiekowej.

Rywalizacja trwa tylko do końca listopada! Zatem wejdź na stronę Liga Biegowa, zarejestruj się i poczekaj, aż na Twoim profilu pojawią się „życiówki” z listopadowych biegów.

Więcej na: www.LigaBiegowa.pl

Chcesz być zawsze na bieżąco? Polub nas na Facebooku. Codzienną dawkę motywacji znajdziesz także na naszym Instagramie!
mm
Magazyn Bieganie

Podoba ci się ten artykuł?

0 / 5. 0

Przeczytaj też

Już w najbliższą niedzielę, 24 września odbędzie się PGE Energia Ciepła 16. Bieg Trzech Kopców. Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Biegu Górskim to impreza, której pierwsza edycja została zorganizowana w 2007 roku. Uczestnicy mają do […]

Już w tę niedzielę PGE Energia Ciepła 16. Bieg Trzech Kopców – jedyny taki bieg górski w centrum dużego miasta!

Na miesiąc przed startem 22. Poznań Maratonu do biegu zgłosiło się już ponad 4 tysiące zawodniczek i zawodników. Uczestnicy maratonu i wszyscy sympatycy mogą już zamawiać odzież z kolekcji przygotowanej przez AdRunaLine specjalnie naszą imprezę. […]

30 dni do 22. Poznań Maratonu. Coraz więcej zapisanych!

„Do trzydziestego kilometra biegło mi się doskonale…” – znacie tę historię? W opowieściach maratończyków to tak częsty początek jak baśniowe: „Za siedmioma górami….”. Tylko w tej bajce po 30. kilometrze przychodzi „ściana” – odcina prąd, organizm się buntuje, a ty sam masz się za durnia, że w ogóle wziąłeś się za bieganie. Jak tego uniknąć?

Ściana w maratonie – o co z nią chodzi i jak jej uniknąć?

Co daje bieganie w grupie? Na pewno motywację i radość z aktywności, którą można dzielić z innymi. Wiadomo, pasja łączy. Wiedzą o tym uczestnicy niedawnej imprezy biegowej w stolicy, którzy najpierw testowali przedpremierowo najnowszy model […]

Run your way, czyli New Balance Run Club rozbiegał Warszawę

Biegi dystansowe to wyjątkowa pasja. Stanowią ogromne wyzwanie fizyczne, ale dają za to ogromną satysfakcję – zwłaszcza tuż po osiągnięciu zamierzonego celu i pobiciu swojego osobistego rekordu. Niestety, nieodłącznym elementem procesu przygotowania się do maratonów, […]

Jak kontrolować koszty podczas przygotowań do długodystansowych biegów?

Kilka tysięcy osób, 12 lokalizacji, 60 minut biegu, 7. edycja i 1 cel – to główne liczby tegorocznej edycji PKO Biegu Charytatywnego. W sobotę 23 września o godz. 10:00 w 12 polskich miastach wystartują sztafety […]

Tysiące biegaczy wystartuje w 7. PKO Biegu Charytatywnym

Bieganie w terenie to nie tylko aktywność fizyczna, ale dla wielu osób wręcz styl życia. Marka Salomon doskonale rozumie ten styl oraz potrzeby pasjonatów uprawiania sportu w otoczeniu przyrody. Chcąc przeżywać wyjątkowe przygody, odkrywać , […]

Szykuj się na niezapomniane przygody! Poznaj kolekcję Salomon jesień-zima 2023/24

Tradycją staje się fakt, że oprócz dyspozycji dnia, na wynik zawodników startujących w Biegu Westerplatte wpływa również pogoda. Zazwyczaj na trasie uczestnicy muszą dodatkowo powalczyć z mniejszym lub większym wiatrem. Podczas 61. edycji tej wyjątkowej […]

Florian Pyszel wygrywa 61. Bieg Westerplatte