To będzie niezwykły sezon – jubileusz biegu z przeszkodami Survival Race

Autor: Redakcja • 13.10.2017

survival race

Już 12 października o godzinie 20.00 startują zapisy na kolejny sezon miejskiego biegu z przeszkodami Survival Race. To będzie wyjątkowa edycja, bo jubileuszowa – wydarzenie odbędzie po raz piąty.

Sezon 2017 biegów Survival Race niewątpliwie należał do przełomowych – na trzy edycje wydarzenia zarejestrowało się łącznie około 13 tys. uczestników, którym kibicowało ponad 30 tys. kibiców! Po raz pierwszy były to wydarzenia dwudniowe połączone z atrakcyjnym miasteczkiem festiwalowym. Premierę miał także specjalnie przygotowany tor z przeszkodami dla dzieci, Survival Race KIDS. Zainteresowanie kolejnym sezonem było bardzo duże, dlatego organizatorzy nie pozwolili chętnym długo czekać i 12 października o godzinie 20.00 na swojej stronie internetowej www.survivalrace.pl otworzą możliwość zapisów na jubileuszowy Survival Race 2018.

Fala LEGEND – zawalcz o atrakcyjne nagrody

Znaczącą nowością w nadchodzącym sezonie będzie wprowadzenie fali LEGEND. To pierwsza fala na dystansach STARTER (3 km i 15 przeszkód), WARRIOR (6 km i 30 przeszkód) oraz MACHINE (12 km z 50 przeszkodami), w której znajdą się zawodnicy walczący o miejsce na podium i atrakcyjne nagrody. Pozostali uczestnicy biegu zostaną ujęci w kwalifikacji ogólnej, jednak trójka najlepszych mężczyzn i kobiet zostanie wyłoniona wyłącznie wśród osób zapisanych w pierwszej fali. Ilość miejsc jest mocno ograniczona, dlatego nie warto czekać z zapisem!

survival race

Jubileusz, czyli piąta edycja Survival Race

2018 rok to piąty sezon Survival Race. Miejsca oraz dokładne daty startów nie są jeszcze znane, na pewno jednak będą to dwudniowe wydarzenia przepełnione adrenaliną i emocjami. Organizatorzy szykują nowe przeszkody oraz liczne atrakcje związane z piątą rocznicą powstania Survival Race. Biegi odbędą się na czterech dystansach, tak by umożliwić start wszystkim chętnym bez względu na poziom przygotowania psychofizycznego. Na osoby rozpoczynające swoją przygodę z ekstremalnymi zawodami czekać będzie STARTER, czyli 3 km i około 15 przeszkód. Dla bardziej walecznych przygotowana będzie trasa WARRIOR licząca 30 przeszkód na dystansie 6 km. Najwięksi twardziele muszą przygotować się na piekło formuły MACHINE zgotowane przez 50 przeszkód na trasie 12 km oraz ANIMAL (dla przekraczających granice hardcore’owców, którzy podejmą się podwójnego pokonania trasy MACHINE).

Na Survival Race można wystąpić solo lub w drużynie. Im więcej osób, tym weselej i… taniej. Bilety na wydarzenie można zakupić poprzez stronę www.survivalrace.pl, na której znajdują się też szczegółowe informacje na temat wydarzenia. Tak jak w poprzednich latach, im szybciej zakupimy bilet, tym taniej zapłacimy – ceny będą rosnąć z każdym, kolejnym miesiącem przed startem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger