fbpx

35. Maraton Warszawski

Autor: Tomasz Pojawa • 11.06.2013

35. Maraton Warszawski

Jubileuszowa edycja Maratonu Warszawskiego będzie wyjątkowa pod wieloma względami zarówno dla startujących zawodników, jak i dla kibiców. Po jednorocznej przerwie spowodowanej utrudnieniami komunikacyjnymi w mieście do programu imprezy powrócą również biegi towarzyszące, które przez wiele lat były tradycją warszawskiej imprezy.

Miłośnicy sportu będą mogli zapoznać się z ofertą firm sportowych podczas rozbudowanych Targów Expo Sport&Fitness, uczestniczyć w spotkaniach ze znanymi sportowcami, zasięgnąć porady trenerów i fizjoterapeutów. Uczestników 35. Maratonu Warszawskiego od startu do mety poniesie muzyka – wzdłuż trasy zorganizowanych zostanie kilkadziesiąt punktów muzycznych i punktów kibicowania.

Kilkugodzinna transmisja biegu na stadionowych telebimach, finisz oglądany na żywo z trybun, możliwość wzięcia udziału w licznych atrakcjach i konkurencjach sportowych przygotowanych przez sponsorów imprezy na płycie boiska, a całość przy akompaniamencie muzyki i pod dyktando duetu najlepszych prowadzących w Polsce Grzegorza Kułagi i Marka Magiery, wspieranych profesjonalnym komentarzem z trasy Przemysława Babiarza – tak wyglądał 34. Maraton Warszawski.

Te i wiele nowych atrakcji będzie czekało na kibiców, którzy 29 września 2013 roku zagoszczą na Stadionie Narodowym w Warszawie by obserwować zmagania uczestników 35. Maratonu Warszawskiego.

Kiedy:
29 września 2013 roku

Trasa:
Start na Moście Poniatowskiego, meta na Stadionie Narodowym
Dokładna trasa zostanie opublikowana w późniejszym terminie

Jak się zapisać?
Poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.maratonwarszawski.com

Opłata startowa
– do 31 sierpnia 2013 r. – 100 zł
– do 21 września 2013 r. – 150 zł
– po 21 września 2013 r. – 200 zł

Więcej informacji
www.maratonwarszawski.com

Zobacz jak było w ubiegłym roku:
Wyniki biegu: http://w.sts-timing.pl/pliki/34maratonwarszawski.pdfhttp://
Film: http://www.youtube.com/watch?v=jeFaaGB0HoA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger