fbpx

ADIDAS PRZEDSTAWIA NOWĄ ODSŁONĘ ULTRABOOST X I ULTRABOOST

Autor: admin • 22.02.2018
FTW Details - BOOST - Women UBX

FTW Details – BOOST – Women UBX

UltraBOOST X i UltraBOOST zapewniają biegaczom pewność siebie i kreatywne dążenie do bycia lepszym sobą, poprzez nieograniczony zwrot energii. Napędzane innowacją i estetyką, topowe buty UltraBOOST i UltraBOOSt X zostały wzbogacone o odświeżoną konstrukcję PrimeKnit, zapewniającą komfort i wsparcie, oraz środkową podeszwę BOOST.

Nowa odsłona butów biegowych UltraBOOST i UltraBOOST X właśnie ujrzała światło dzienne. Zaprojektowane, aby przekraczać granice biegowej technologii dla najwyższej wydajności biegu, łączą w sobie przeszłość i najbardziej zaawansowane technologie adidas. W tym piankę BOOSTTM – flagową technologię efektywnej amortyzacji, która w tym roku obchodzi 5. urodziny.

adidas Running aby wspierać najnowszą kolekcję prezentuje Energy From The Ground Up – kampanię będącą hołdem dla czystej, nieskrępowanej energii, której biegacze doświadczają na każdym etapie biegu. W kampanii wzięły udział gwiazdy biegowego świata – pochodząca z Południowej Afryki olimpijka Dominique Scott-Efurd, sprinter Nethaneel Mitchell-Blake oraz ambasadorką marki Adrienne.

Zaprojektowane na sezon SS18 modele zawierają nowe rozwiązania inspirowane najlepszymi cechami swoich poprzedników. W konstrukcji UltraBOOST zaprojektowano otwory wentylacyjne, pozwalające na odpowiednią cyrkulację powietrza w kluczowych strefach pocenia się stopy. Cholewkę wzbogacono o odświeżoną wersję PrimeKnit, który zapewnia doskonałe dopasowanie i dodatkowe wsparcie. Sylwetka buta posiada również zaawansowaną, umiejscowioną w pięcie technologię Fit Counter. Zapewnia ona swobodny ruch ścięgna Achillesa, co w połączeniu z wbudowaną podeszwą środkową BOOSTTM gwarantuje użytkownikowi elastyczność, amortyzację i zwrot energii.

Sylwetka UltraBOOST X w sezonie SS18 zyskała to, co najlepsze w modealch UltraBOOST Uncaged i adizero Sub2, w której klatka i elementy podtrzymujące zostały przesunięte do środka. Tak, aby podkreślać kształt kobiecej stopy. UltraBOOST X gwarantuje styl i funkcjonalność, łącząc estetykę z nowoczesnymi elementami konstrukcyjnymi. Chodzi m.in. o Adaptive Arch, który miękkiej cholewce PrimeKnit pozwala na idealne dopasowanie do zmieniającego się w tracie ruchu kształtu stopy.

500796

Połączenie podeszwy środkowej BOOSTTM stanowi dopełnienie konstrukcji Adaptive Arch, zapewniając tym samym lepsze wsparcie i amortyzację.
Model UltraBOOST będzie dostępny w dwóch kolorystykach, dla kobiet i mężczyzn, zaś kobieca wersja UltraBOOST X utrzymana jest w szarościach i posiada efektowny niebieski panel na pięcie.
UltraBOOST i UltraBOOST X będą dostępne w cenie 849 zł od 21 lutego na adidas.com/UltraBOOST i od 28 lutego w sklepach stacjonarnych.

Więcej informacji o modealch UltraBOOST i UltraBOOST X znajdziesz na: adidas.pl/ultraBOOST


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger