fbpx

AllSporter – aplikacja ułatwiająca życie sportowcom

allsporter3

Na rynku jest bardzo wiele aplikacji sportowych, większość z nich służy do monitorowania treningu. AllSporter to coś zupełnie innego i bliżej mu do Ubera niż do Endomondo.

allsporter1

Gdy wydaje się, że już nic nowego wymyślić nie można, powstaje coś nowatorskiego, co podbija rynek. Nie musi być kosmicznej grafiki, setek funkcji, by aplikacja stała się popularna. AllSporter ma szansę przypaść do gustu sportowcom. Przynajmniej taką ma nadzieję Michał Polanowski, aktualny mistrz Europy w Formule WIndsurfing.

AllSporter to platforma, która ma ułatwić sportowcom znalezienie trenera. W bazie danych znajdują się ogłoszenia trenerów, wraz z ceną. Co ważne, nie są to tylko trenerzy biegania, ale również innych dyscyplin sportu. Ponieważ aplikacja połączona jest z Facebookiem, trenerzy mogą tam wypromować swoje usługi. Trenerzy są oceniani przez użytkowników, co znacznie ułatwia wybór i pozwala uniknąć nietrafionych wyborów. Aplikacja jest darmowa, a rejestracja trwa jakąś minutę.

allsporter2

Wybór trenera to nie jedyna funkcja aplikacji. Druga jest równie ciekawa, dla niektórych może nawet ciekawsza. AllSporter to także platforma do wypożyczania sprzętu. Bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób początkujących, które nie chcą od razu kupować sprzętu. Dzięki temu łatwiej mogą sprawdzić, czy dana dyscyplina jest dla nich. Również może się taka funkcja przydać na wyjazdach gdy np. okaże się, że na urlop zapomnieliśmy zabrać buty biegowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger