fbpx

Informacje prasowe

Asics Frontrunner Poland – kandydaci na start!

Odpowiedz na wezwanie ASICS i dołącz do społeczności ASICS FrontRunner, która rozpoczyna poszukiwania nowych członków w prawie 30 krajach na całym świecie! Rekrutacja startuje 15 stycznia.

ASICS FrontRunner rośnie w siłę. Od momentu powstania w Niemczech w 2011 roku, dzięki wsparciu ASICS, ta różnorodna społeczność dzieli się własnymi doświadczeniami, aby inspirować coraz więcej osób do biegania i poruszania się.

Członkowie ASICS FrontRunner promują ideę czerpania przyjemności z aktywności fizycznych i inspirowania ludzi, a także wspierania innych podczas ich podróży przez sportową codzienność.

Społeczność ASICS FrontRunner dzieli się swoją pasją, wiedzą, pozytywnym nastawieniem, przyjaźnią oraz codziennymi treningami. Robią to podczas zawodów, w drużynach biegowych oraz wśród lokalnej społeczności, działają także online, gdzie motywują swoją cyfrową społeczność. Dzięki zaangażowaniu w filozofię ASICS „Sound Mind Sound Body”, członkowie wygenerowali prawie 200 000 postów w 2017 roku, osiągając 46 milionów like’ów.

Ciągle rozwijający się globalny projekt powiększa swoje szeregi, aby z ponad 500 FrontRunnerów, powiększyć swój skład do 700. W tym roku do projektu dołączą też nowe kraje, w tym Brazylia, Dubaj i USA (Boston). Oprócz budowy nowych zespołów ASICS FrontRunner, istniejące dotąd rynki będą się rozrastać i wzmacniać obecny skład.

Siłę obecnego zespołu ASICS FrontRunner można mierzyć siłą różnorodności członków zespołu. Obejmuje ona mieszankę maratończyków, triathlonistów, biegaczy ultra, początkujących i tych, którzy po prostu biegają dla zabawy. Są róźnorodni pod względem wieku, statusu społecznego czy pochodzenia. Najważniejsze jednak, że wszyscy mają w sobie miłość do sportu i pełnię entuzjazmu do tego, co robią.

Bjorn Hamacher, wiceprezes ds. Marketingu EMEA, komentuje: “Społeczność ASICS FrontRunner skupia ludzi, którzy mają tę samą miłość i pasję do biegania. Chcemy być na czele, tworząc zaangażowaną społeczność, która pomoże im się rozwijać jako ludzie i biegacze. Nowa kampania marki ASICS “I MOVE ME” ma również na celu zbliżenie ludzi i zainspirowanie ich do tego, by byli zdrowi i szczęśliwi dzięki ruchowi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pomaganiu ludziom, marka ASICS jest doskonale przygotowana do wyznaczania drogi do sukcesu. Naszym celem jest zbudowanie zróżnicowanej sieci biegaczy na całym świecie, otwarcie granic, dzielenie się doświadczeniami i opowiadanie swoich historii w mediach społecznościowych.”

Aby zostać członkiem zespołu, każdy z kandydatów powinien wykazać silną pasję do biegania, chęć bycia częścią społeczności i dzielenia się swoją sportową podróżą, aby zainspirować innych na swojej drodze.

Każdy region będzie nadzorowany przez eksperta ASICS, który zgromadzi ich doświadczenie, by poprowadzić jako społeczność.

asics-frontrunner-fb-v2

Biegacze mogą zgłosić się do społeczności ASICS FrontRunner, odwiedzając stronę:

https://www.asics.com/pl/pl-pl/frontrunner

Rekrutacja rozpoczyna się 15.01.2018.

Zapisy zostaną zamknięte w dniu 11.02.2018.

Ogłoszenie wybranych kandydatów nastąpi 21.02.2018.

 

Kraje obecne w projekcie ASICS FrontRunner:

Austria, Belgia, Czechy, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska, RPA, Rosja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

 

Nowe kraje, które dołączają w 2018 roku:

Białoruś, Brazylia, Bułgaria, Dania, Dubaj, Grecja, Kazachstan, Norwegia, Portugalia, Serbia, Turcja, Ukraina, USA (Boston)

asics-frontrunner-fb-v3

 

Bądź na bieżąco z naszymi profilami:

Facebook: ASICS FrontRunner Poland

Instagram: asicsfrontrunner

#IMoveMe ; #ASICSFrontRunnerPoland oraz #ASICSFrontRunner

Podoba ci się ten artykuł?

0 / 5. 0

Przeczytaj też

W ostatni weekend podczas rozgrywanych w Gdyni mistrzostw świata w półmaratonie byliśmy świadkami pobicia rekordu świata kobiet. Historycznym wynikiem popisała się Peres Jepchirchir. To już drugi rekord świata tej zawodniczki na tym dystansie w sezonie […]

adidas adizero adios Pro. Buty, którym Peres Jepchirchir zawdzięcza rekord świata?

Rozpoczęła się trzytygodniowa rywalizacja w biegu wirtualnym – jednej z propozycji, które tej jesieni dla biegaczy przygotowali Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie oraz PZU – wieloletni Sponsor Tytularny imprez organizowanych w stolicy Małopolski. Do 8 […]

PZU Cracovia Maraton pod hasłem to-ge(t)-ther(e): wirtualni biegacze na strat!

Podczas rozgrywanych w Gdyni mistrzostw świata w półmaratonie padł rekord Polski mężczyzn oraz rekord świata kobiet. Biegi były pod wieloma względami najszybsze w historii, ale zostały rozegrane bez publiczności oraz biegu masowego. Co pokazała reprezentacja Polski?

Mistrzostwa Świata w Półmaratonie – Gdynia 2020

Sprzęt często decyduje o sukcesie lub porażce zawodnika. Dla aktywnej kobiety bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego biustonosza. Powinien zapewniać piersiom komfort i bezpieczeństwo. O tym, jak dobrać odpowiedni rozmawiamy z Marzeną Abramowicz, certyfikowaną brafitterką z […]

Biustonosz sportowy – jak wybrać ten idealny?

Już w najbliższy weekend 1300 zawodników z Polski i świata weźmie udział w PKO Poznań Virtual Run. Do piątku (16.10) do godz. 20.00 można zgłosić chęć udziału w evencie, a minutę po północy będzie można […]

PKO Poznań Virtual Run coraz bliżej!

Podobnie, jak organizatorzy, także i biegacze nie wyobrażają sobie października bez biegu w Poznaniu. W nadchodzący weekend miał odbyć się 21. PKO Poznań Maraton. I choć epidemia pokrzyżowała wszystkim plany to możemy połączyć się w […]

Od Pomorza do Tatr – Poznań rozbiega Polskę w najbliższy weekend!

Znalezienie programu zrzucenia 5 kilogramów wagi w 7 dni jest w obecnych czasach jedną z łatwiejszych rzeczy pod słońcem. Diety-cud, magiczne formuły, fantastyczne odkrycia rewolucjonizujące dotychczasowe myślenie o utracie wagi, akcje typu “jedz ile chcesz i chudnij” obiecują dokładnie to, o czym marzy każda osoba z nadwagą – szybki efekt. Prawda jest jednak okrutna i my nie zamierzamy nikogo zwodzić: walka z nadwagą nie jest prosta.

Pierwsze kroki: bieganie a odchudzanie – zrzucamy masę

Czy bieganie na bieżni mechanicznej jest łatwiejsze czy trudniejsze niż na zewnątrz? Zapewne odpowiedź każdego biegacza będzie uzależniona od jego preferencji. A co na ten temat mówią badania? Wraz z pogarszającą się pogodą oraz wprowadzeniem […]

Bieżnia mechaniczna – trudniejsza czy łatwiejsza niż bieganie na zewnątrz?