fbpx

Asics Frontrunner Poland – kandydaci na start!

Autor: Redakcja • 15.01.2018

Odpowiedz na wezwanie ASICS i dołącz do społeczności ASICS FrontRunner, która rozpoczyna poszukiwania nowych członków w prawie 30 krajach na całym świecie! Rekrutacja startuje 15 stycznia.

ASICS FrontRunner rośnie w siłę. Od momentu powstania w Niemczech w 2011 roku, dzięki wsparciu ASICS, ta różnorodna społeczność dzieli się własnymi doświadczeniami, aby inspirować coraz więcej osób do biegania i poruszania się.

Członkowie ASICS FrontRunner promują ideę czerpania przyjemności z aktywności fizycznych i inspirowania ludzi, a także wspierania innych podczas ich podróży przez sportową codzienność.

Społeczność ASICS FrontRunner dzieli się swoją pasją, wiedzą, pozytywnym nastawieniem, przyjaźnią oraz codziennymi treningami. Robią to podczas zawodów, w drużynach biegowych oraz wśród lokalnej społeczności, działają także online, gdzie motywują swoją cyfrową społeczność. Dzięki zaangażowaniu w filozofię ASICS „Sound Mind Sound Body”, członkowie wygenerowali prawie 200 000 postów w 2017 roku, osiągając 46 milionów like’ów.

Ciągle rozwijający się globalny projekt powiększa swoje szeregi, aby z ponad 500 FrontRunnerów, powiększyć swój skład do 700. W tym roku do projektu dołączą też nowe kraje, w tym Brazylia, Dubaj i USA (Boston). Oprócz budowy nowych zespołów ASICS FrontRunner, istniejące dotąd rynki będą się rozrastać i wzmacniać obecny skład.

Siłę obecnego zespołu ASICS FrontRunner można mierzyć siłą różnorodności członków zespołu. Obejmuje ona mieszankę maratończyków, triathlonistów, biegaczy ultra, początkujących i tych, którzy po prostu biegają dla zabawy. Są róźnorodni pod względem wieku, statusu społecznego czy pochodzenia. Najważniejsze jednak, że wszyscy mają w sobie miłość do sportu i pełnię entuzjazmu do tego, co robią.

Bjorn Hamacher, wiceprezes ds. Marketingu EMEA, komentuje: “Społeczność ASICS FrontRunner skupia ludzi, którzy mają tę samą miłość i pasję do biegania. Chcemy być na czele, tworząc zaangażowaną społeczność, która pomoże im się rozwijać jako ludzie i biegacze. Nowa kampania marki ASICS “I MOVE ME” ma również na celu zbliżenie ludzi i zainspirowanie ich do tego, by byli zdrowi i szczęśliwi dzięki ruchowi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pomaganiu ludziom, marka ASICS jest doskonale przygotowana do wyznaczania drogi do sukcesu. Naszym celem jest zbudowanie zróżnicowanej sieci biegaczy na całym świecie, otwarcie granic, dzielenie się doświadczeniami i opowiadanie swoich historii w mediach społecznościowych.”

Aby zostać członkiem zespołu, każdy z kandydatów powinien wykazać silną pasję do biegania, chęć bycia częścią społeczności i dzielenia się swoją sportową podróżą, aby zainspirować innych na swojej drodze.

Każdy region będzie nadzorowany przez eksperta ASICS, który zgromadzi ich doświadczenie, by poprowadzić jako społeczność.

asics-frontrunner-fb-v2

Biegacze mogą zgłosić się do społeczności ASICS FrontRunner, odwiedzając stronę:

https://www.asics.com/pl/pl-pl/frontrunner

Rekrutacja rozpoczyna się 15.01.2018.

Zapisy zostaną zamknięte w dniu 11.02.2018.

Ogłoszenie wybranych kandydatów nastąpi 21.02.2018.

 

Kraje obecne w projekcie ASICS FrontRunner:

Austria, Belgia, Czechy, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska, RPA, Rosja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

 

Nowe kraje, które dołączają w 2018 roku:

Białoruś, Brazylia, Bułgaria, Dania, Dubaj, Grecja, Kazachstan, Norwegia, Portugalia, Serbia, Turcja, Ukraina, USA (Boston)

asics-frontrunner-fb-v3

 

Bądź na bieżąco z naszymi profilami:

Facebook: ASICS FrontRunner Poland

Instagram: asicsfrontrunner

#IMoveMe ; #ASICSFrontRunnerPoland oraz #ASICSFrontRunner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger