fbpx

Biegaj i wygrywaj nagrody

HH_gomc_screens

Fot. Helly Hansen

Odkąd telefony przekształciły się w urządzenia multifunkcjonalne, powstało mnóstwo aplikacji. Także tych przeznaczonych dla sportowców, jak choćby niezwykle popularne Endomondo. Marka Helly Hansen, aby zachęcić do aktywności na łonie natury, stworzyła aplikację, dzięki której podejmując wysiłek fizyczny, można będzie wygrać nagrody.

Nowa aplikacja norweskiego producenta nazywa się Gone On My Catwalk i dzięki niej możliwe jest otrzymanie nagród za aktywne spędzanie czasu na łonie natury. Im więcej czasu będziemy się ruszać, a mniej siedzieć w domu przy komputerze, tym większe szanse na wygraną. Gone On My Catwalk rejestruje czas spędzony na świeżym powietrzu i jeśli będziemy na dworze ponad 20 godzin, otrzymamy nagrodę rzeczową.  Regulamin nie jest całkiem precyzyjny, ale nagrody będą przysługiwać prawdopodobnie tylko przy osiągnięciu pierwszej dwudziestki. W innym przypadku najwytrwalsi biegacze byliby obdarowywani nawet co tydzień.

Kolejne fanty można otrzymać bawiąc się w geocaching. W wybranych krajach Ameryki Północnej oraz Europie, w tym także Polsce, producent umieścił punkty, których odnalezienie będzie skutkowało przyznaniem nagrody. W tym przypadku regulamin jest jednak precyzyjny i oczywiście użytkownik otrzyma upominek tylko za pierwsze odkrycie punktu. O przysługującej nagrodzie zostaniemy poinformowani w ciągu trzech dni od daty danego wykonania danego zadania. Trzeba tylko pamiętać o wysłaniu odpowiedzi ze swoimi danym w ciągi 48 godzin, inaczej nagroda przepadnie.

Prezenty można także otrzymywać wykonując zdjęcia w czasie aktywności fizycznej, którymi podzielimy się za pomocą aplikacji. Jury będzie raz w tygodniu wybierało najciekawsze fotografie i przyznawało nagrody użytkownikom aplikacji, którzy je nadesłali.


ten_prizes

Fot. Helly Hansen

Do zdobycia są koszulki, bluzy, kurtki i plecaki, a ich wartość zaczyna się od 19,95 Euro, a kończy na 149,95 Euro. Aplikacja jest dostępna na iPhone’a oraz telefony z systemem android.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger