fbpx

Hard Dog Race Base Polska – wyjątkowy bieg z przeszkodami z psem!

wydarzenie

Czwarta edycja zawodów Hard Dog Race w kategorii Base, czyli na dystansie sześciu kilometrów z 16 przeszkodami odbędzie się po raz drugi na terenie OSiR Góra Kamieńsk 25 kwietnia 2020.

 Wiemy jakie to uczucie, kiedy nogi i łapy są w jednym ruchu, serca biją razem i wspólnie się cieszymy! Chcielibyśmy, aby jak najwięcej ludzi doznało tego uczucia!

Jeżeli lubisz dobre wyzwania i bieganie, a także jesteś miłośnikiem psów, to jest to wydarzenie dla Ciebie; bądź na linii startu zawodów HDR Base.

REJESTRACJA JUŻ OTWARTA!

Zgłoszenia można dokonać stronie organizatora

Jeżeli jesteś zdecydowany/-a wziąć udział w naszych zawodach, nie czekaj i wybieraj spośród wszystkich godzin startów! Osoby, które zgłoszą się do 10 lutego mogą liczyć na najkorzystniejszą cenę!

SZCZEGÓŁY ZAWODÓW

DYSTANS: 6 km

PRZESZKODY: 16

WIEK ZAWODNIKA: 14+

WIEK PSA: 1+

hard-dor-race

Hard Dog Race jest niezwykłym biegiem z przeszkodami, w którym pies w parze z właścicielem musi pokonać specjalnie przygotowaną trasę składającą się z wzniesień, wodnych, błotnych i specjalnie skonstruowanych przeszkód.

W trakcie HDR, nie tylko konkuruje się z czasem; trzeba pokonać trudne przeszkody, czasem upór psa, a nawet siebie. Jednak zmęczenie szybko mija po przekroczeniu linii mety, gdy jedynym uczuciem staje się szczęście i duma – duma z samego siebie i ze swojego psa, czyli twardego duetu.

hdr_1_06_2019_katarzyna_twardosz_na_fb_373

Motto zawodów to: „Sześć nóg, dwa serca, jedno zwycięstwo”.

Zawody Hard Dog Race są całodziennym wydarzeniem, w którym mogą wziąć udział nie tylko zawodnicy dwu- i czteronożni, ale także ich przyjaciele i rodzina, dopingując waleczne pary i uczestnicząc w dodatkowych wydarzeniach na miejscu.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów znajdują się na stronie www.harddograce.pl. Tam również można dokonać zgłoszenia online.

To będzie ciężki dzień. Dasz radę? Zgłoś się i sprawdź!

dsc_5292

REGULAMIN

OGÓLNE WARUNKI UMOWY

OPŁATY WSTĘPU

Nie wiesz czy się zgłosić? Zobacz jak fantastycznie bawiliśmy się w zeszłym roku. Nie pozwól, by ominęła Cię tak niesamowita zabawa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger