fbpx

Nie samą muzyką żyje biegacz

creative-sx-fi

Muzyka pomaga w sporcie, ale jaki ma wpływ jej jakość? Wiadomo, że słuchanie muzyki podczas biegania poprawia wydajność o kilka procent, ale co się stanie gdy będzie miała efekty przestrzenne?

Firma Creative znana w ostatnich latach z produkcji udanych słuchawek sportowych, które testowaliśmy Outlier Sports, teraz wprowadza system Super X-Fi w słuchawkach, nadając dźwiękowi przestrzeń będącą odpowiednikiem wielogłośnikowego systemu surround. Miałam okazję testować wzmacniacz słuchawkowy SX-Fi AMP oraz nowe słuchawki Creative SX-Fi AIR i SX-Fi AIR C  i efekty są niesamowite. Na pewno docenią je miłośnicy gier komputerowych.

Jeśli nie grasz, za to oglądasz filmy w domowym zaciszu na komputerze, to też poczujesz ten super efekt. Nie chcesz nowych słuchawek, można też wpiąć sam wzmacniacz Creative SX-Fi AMP do swoich ulubionych. Początkowo trzeba się przyzwyczaić, ale jak już się wciągniesz…. to “Gra o Tron” nabierze nowego wymiaru!

Nie można  jeszcze biegać w wersji sportowej słuchawek z technologią Super X-Fi (no chyba, że się uprzesz to model SX-Fi AIR jest bezprzewodowy i można zabrać wszędzie). Ale naukowcy Creative na pewno już pracują nad wersją dla sportowców i mogę sobie wyobrazić wieczorny trening z nową płytą Chemical Brothers na uszach przy pięknych okolicznościach przyrody. Tymczasem czekamy na zupełnie bezprzewodowe słuchawki Creative Outlier Air. Test już wkrótce!

bieganie-noca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger