fbpx

Rozwiń Skrzydła, czyli w poszukiwaniu pegaza. Warszawa, 1 września 2013

Z zapowiadaniem biegów jest tak, że ma ono sens zaraz po ogłoszeniu zapisów – póki jeszcze są miejsca. A na dzień czy dwa przed biegiem na listach startowych tych najbardziej popularnych czy najciekawszych imprez próżno szukać wolnych miejsc.

Stąd i pewna konfuzja zapowiadających. Zdarza się jednak, że imprezy pojawiają się w kalendarzu spontanicznie, z dnia na dzień – i to jest szansa dla tych, którzy w bieganiu cenią sobie pewną nieprzewidywalność i spontaniczność.

Tak jest w tym tygodniu z biegiem Pegasus Run – Rozwiń Skrzydła. To co prawda nie tyle bieg, ile gra miejska, ale od czasu, kiedy bieganie zdecydowanie przestało być sportem samotnych ludzi, taka formuła łączenia przyjemnego (bieg) z przyjemnym (aspekt towarzyski) zyskuje coraz więcej zwolenników.

Po siedem zespołów, co trzy minuty

Tym razem trzyosobowe zespoły będą szukać pewnego kultowego buta, który świętuje swoje 30 urodziny. Start zapisów – w niedzielę o 10.00. Start biegu – o 11.00. Limit – 100 trzyosobowych teamów. Zespoły będą ruszać na trasę po siedem, co trzy minuty. O 13 – finał gry.

Trzy minuty przed startem każdy zespół dostanie mapę z zaznaczonymi 30 punktami kontrolnymi, do których powinien dotrzeć, w kompletnym, trzyosobowym składzie. Na niektórych punktach będą jeszcze do wykonania zadania i dodatkowe bonusy dla zespołów. Niespodzianką dla uczestników ma być lokalizacja mety – wskażą ja litery zebrane na wcześniejszych punktach.

Dla (nie)ścigaczy

Poszukiwanie pegaza zapowiada się na dobrą propozycję dla tych, którym chwilowo znudziło się zwykłe ściganie czy pogoń za jak najlepszym czasem. A także dla tych, którzy w bieganiu cenią przede wszystkim… towarzystwo i dobrą rozrywkę. I jeszcze dla tych, którzy w swoją pasję chcieliby zaangażować najbliższych i szukają sposobu, jak namówić ją czy jego (lub ich) do wspólnego biegania.

Kiedy:

Niedziela, 1 września 2013, godz. 10 (zapisy), godz. 11.00. (start)

Gdzie:

Sklep ForPro przy ul. Myśliwieckiej 4A w Warszawie

Zapisy:

Na miejscu. Limit: 100 zespołów po 3 osoby.

Opłaty:

brak.

Trasa:

Nieznana. Meta-niespodzianka.

Formuła:

Gra miejska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger