„Kropka nad M” – podcast triathlonowy na łamach portalu!

Autor: Marcin Hinz • 29.12.2016

img_1894_mini

Cześć! To mój pierwszy post na łamach Magazynu Bieganie. Dlatego też chciałem się ładnie przywitać z tutejszymi czytelnikami. Bardzo się cieszę, że kręte, życiowe drogi zaprowadziły mnie w to miejsce. W tym krótkim wpisie postaram się opowiedzieć co ja właściwie tutaj robię.

Tak jak przeczytacie w stopce – jestem podcasterem. Podcasty to takie jakby audycje radiowe w wersji „on demand”, czyli słuchamy kiedy chcemy. „Kropka nad M” to podcast, w którym wraz z moimi gośćmi opowiadamy słuchaczom o bardzo różnych aspektach powiązanych ze sportem jakim jest triathlon. Dotychczas ukazały się 23 odcinki… a dzisiaj przy okazji tego przywitania publikuję odcinek numer 24.

Po raz pierwszy w podcaście tak mocno oddaliłem się od samego treningu i sprzętu sportowego. Tym razem audycja poświęcona jest psychologicznym aspektom naszego trenowania. Odpowiadamy na pytanie jacy jesteśmy i co wpływa na decyzje i działania jakie podejmujemy. Moim zdaniem to bardzo ciekawy temat, ponieważ rzutuje na wszelkie zachowania od przygotowania do treningu do startu w zawodach. Jeśli jednak masz ochotę na inny temat, to zapraszam do przejrzenia wcześniejszych odcinków audycji. Każdy odcinek to konkretny temat, który omawiam z moim gościem.

Zapraszam do odsłuchu. 🙂

Podcast można także posłuchać na moim blogu lub ściągnąć jako plik mp3.

Odcinek 24 – Mocne strony w sportach wytrzymałościowych

dominik-mocne-strony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger