fbpx

Potrzebujesz tłumaczeń z angielskiego? Ten biegacz robi je w zamian za… szansę udziału w London Marathon

zrzut-ekranu-z-2019-10-18-12-36-22

Maratończyk, Adam Wasiołka, marzy o ukończeniu serii World Marathon Majors. Zebrał już prawie wszystkie niezbędne maratony oprócz londyńskiego. Jest na tyle zdeterminowany, że postanowił na ten pakiet solidnie zapracować nie tylko trenując, ale również… robiąc tłumaczenia. Swoją usługę wystawił na facebookowej Giełdzie Biegowej. Pomożemy?

Ogłoszenie brzmi:

“Dzień dobry,

Zacząłem biegać, bo chciałem zrobić Londyn – maraton w moim ukochanym mieście. Oczywiście nie dostałem się z losowania i pobiegłem swój pierwszy maraton w Monachium (2012) licząc, że drugi będzie w Londynie. Dzisiaj mam 112 maratonów na koncie, a Londynu jak nie było, tak nie ma. W 2017 wybiegałem GFA, ale zmienili progi (tak, wiem, powinienem bardziej się przyłożyć). Do rzeczy.

72770689_1246478712218966_403234344614756352_n

Zdecydowałem, że pobiegnę z charity. I tu zwracam się do Was z prośbą. Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Jeśli ktokolwiek z Was lub Waszych znajomych potrzebowałby tłumaczenia poświadczonego lub zwykłego, zapraszam serdecznie. Obiecuję być konkurencyjny cenowo i terminowo, a CAŁOŚĆ wynagrodzenia potencjalny klient przekaże na wybraną przeze mnie organizację charytatywną – Ability Bow (siłownię z Londynu, która organizuje rehabilitację dla najbardziej potrzebujących). W ten sposób uzyskujemy WIN-WIN: wspomożemy szczytny cel, Klient dostanie swoją usługę i możliwość odpisu podatkowego, a ja pobiegnę wymarzony maraton.

Jeśli zauważycie na różnych grupach zapytania o tłumaczenia, bardzo proszę oznaczajcie mnie lub moją nową stronkę – https://www.facebook.com/aw42195/

Oczywiście, jeśli ktoś zdecyduje się wspomóc mnie finansowo, będę niezmiernie wdzięczny. Fundraising:

https://uk.virginmoneygiving.com/AdamWasiolka

DZIĘKUJĘ!”

London Marathon – chętnych więcej niż pakietów

Co roku do losowania na Virgin London Marathon zapisuje się kilkaset tysięcy biegaczy. W tym roku organizatorzy odnotowali prawie pół miliona zgłoszeń z całego świata. Limit uczestników biegu wynosi jednak “raptem” 50 tys, z czego tylko część z tej puli będzie przydzielona biegaczom zakwalifikowanym do losowania. Duża część pakietów zostanie bowiem przyznana na podstawie GFA (Good For Age)  –  limitów czasowych określanych indywidualnie dla każdej kategorii wiekowej, bądź dzięki zaangażowaniu w bieganie charytatywne. I tu właśnie Adam Wasiołka szuka swojej szansy na start.

Virgin Marathon odbędzie się 26 kwietnia 2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger