fbpx

Aktywnie dookoła Poznania – bieganie po lotnisku 1 września

Autor: admin • 15.08.2013

Aktywnie dookoła Poznania - bieg po lotnisku

Biegaliśmy już po schodach – wieżowców i zamków, nawet Stadionu Narodowego, biegaliśmy w błocie, w lesie, na ulicach miast. 1 września będziemy mogli pobiegać również po pasie startowym lotniska w Bednarach, w powiecie poznańskim.

Aktywnie dookoła Poznania to biegi na dystansie 5 i 10 km oraz dla dzieci i młodzieży. Co je wyróżnia? Fakt, że zostaną rozegrane na dwóch pasach startowych, każdy o długości ponad 2 km. Zawodnicy na obu dystansach wystartują o tej samej godzinie. Każdy biegacz otrzyma m.in. pamiątkowy kubek, a na mecie niepowtarzalny medal.

Impreza to okazja do zrobienia dobrego wyniku – nie będzie nawet najmniejszych wzniesień. Z drugiej strony Aktywnie dookoła Poznania to wydarzenie o piknikowym charakterze. Wśród rodzin, które będą uczestniczyły w biegu – pod warunkiem, że będą reprezentowane przez przynajmniej trzy osoby, w tym dwoje dorosłych – zostaną rozlosowane specjalne nagrody. A  jeśli rodzinę będą reprezentować trzy pokolenia – najstarsza osoba będzie zwolniona z wpisowego.

Poza biegami, w których będą startować nawet dzieci poniżej 5 lat, na miejscu będzie specjalne miasteczko dla najmłodszych, w którym opieką nad dziećmi zajmą się opiekunki.

Więcej informacji oraz zapisy – na stronie www.bieg.powiat.poznan.pl. Do 18 sierpnia obowiązuje niższa opłata startowa – 30 zł.

Aktywnie dookoła Poznania - bieg po lotnisku

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger