fbpx

Czas ucieka – zacznij go gonić! Trening na 8 tygodni przed półmaratonem.

Autor: Jakub Karasek • 30.01.2019

banner

Już dzisiaj o godz. 20 odbędzie się transmisja z udziałem ekspertów magazynbieganie.pl na temat przygotowań do 14. Półmaratonu Warszawskiego. Do biegu pozostało już tylko nieco ponad 8 tygodni, czas zatem zacząć konkretne przygotowania.

Dla wszystkich, którzy szykują się do startu w 14. Półmaratonie Warszawskim czas leci nieubłaganie. Jeszcze niedawno zastanawialiśmy się, jak przejść okres roztrenowania, a nagle jesteśmy w momencie, w którym do biegu zostaje tylko 8 tygodni. Wczoraj poznaliśmy trasę, na jakiej rywalizować będą biegacze w stolicy 31 marca. Dziś nadchodzi czas na kolejną z transmisji treningowych realizowanych przez Fundację Maraton Warszawski z udziałem ekspertów portalu magazynbieganie.pl.

Tematem transmisji będzie trening w ostatnich 8 tygodniach przed startem w półmaratonie. W trakcie spotkania odpowiemy na pytania dotyczące bezpośredniego przygotowania startowego, wprowadzania jednostek specyficznych w przygotowaniach półmaratońskich czy planowania wzrostu obciążeń w tym kluczowym okresie przygotowania do startu. Transmisja będzie dostępna na fanpage’u Maratonu Warszawskiego, gdzie każdy będzie miał okazję zadać pytanie prowadzącym.

Początek transmisji o godz. 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger