fbpx

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia – atrakcje dla kibiców, utrudnienia w ruchu

ironman

Fot. materiały organizatora

Rozpoczyna się wielkie sportowe święto. Już od dziś aż do niedzieli Gdynia będzie stolicą triathlonu. Rodziny zawodników startujących w sobotę i niedzielę w Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia nie będą się nudzić – organizatorzy i partnerzy imprezy przygotowali moc atrakcji dla kibiców.

Kino Letnie z Vectra VoD

Już dzisiaj, w czwartek 4 sierpnia 2016, o godzinie 21:00 rusza pierwszy z trzech seansów Kina Letniego z Vectra VoD. Na placu Grunwaldzkim przy Teatrze Muzycznym w Gdyni zostanie dziś wyświetlony film “Tour de France”. Jutro i pojutrze o tej samej godzinie będzie można oglądać filmy “Fighter” oraz “Ze wszystkich sił”. Wstęp wolny.

EXPO

Każdy, kto interesuje się sportem, znajdzie tam coś dla siebie – na Skwerze Kościuszki będzie prezentować się ponad 40 wystawców. To największe w kraju targi branży triathlonowej. EXPO czynne jest w piątek w godzinach 12-20, w sobotę 9-20 oraz w niedzielę od 9 do 19.

Strefa ITAKA – Klub Przyjaciół ITAKI

W dniach 6-7 sierpnia okolice mety zawodów ściągną do siebie najmłodszych kibiców żądnych rozrywki i aktywności. Animatorzy przygotowują różnego rodzaju atrakcje dla dzieci, między innymi quizy, tory przeszkód, mini disco i malowanie twarzy.

Punkty kibicowania i trybuny

Na trasie zawodów rozmieszczone będą specjalne punkty kibicowania z udziałem bębniarzy, zespołów rockowych czy pokazami tańca. Zapaleni kibice nie będą nudzić się ani przez sekundę. Na wyjątkowe emocje będzie można liczyć na finiszowej prostej prowadzącej do mety. Po obu stronach dobiegu do mety ustawione zostały ogromne trybuny z telebimami.

Strefa ENEA Energia +

ENEA to kolejny sponsor imprezy, który postarał się o przygotowanie wielu atrakcji dla kibicujących. W strefie za metą zawodów będzie można wziąć udział w zajęciach fitness i zumba. Dla dzieci przewidziano zabawy w malowanie twarzy i dmuchany plac zabaw.

Stoiska Herbalife & Aktywne Plażowanie z Herbalife

Sponsor tytularny imprezy, firma Herbalife Polska, zaprasza na swoje stoiska na EXPO, na których będzie można skorzystać z bezpłatnych porad dietetycznych, zbadać swój skład ciała i wiek metaboliczny oraz spróbować produktów Herbalife. Kibice spragnieni aktywności fizycznej znajdą coś dla siebie w sobotę na Plaży Miejskiej. Tam od 10 do 15:30 będzie można bez ograniczeń korzystać z trampolin, a o 15:45 rozpocznie się Plażowy Fit Camp poprowadzony przez Tomka Brzózkę, konsultanta Herbalife ds. Fitness. Trening będzie dostosowany do możliwości i chęci zebranych uczestników – dobra zabawa gwarantowana.

Transmisja na żywo w Internecie i dla abonentów VECTRY

Wszyscy kibice, którzy nie będą mogli przyjść w okolice Skweru Kościuszki, będą mogli oglądać zmagania triathlonistów na żywo za pośrednictwem Internetu. Transmisja komentowana przez Iwonę Guzowską i Marka Kacprzaka będzie emitowana na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz na platformie triathlonpoland.tv. Szczególną gratkę przygotowano dla abonentów telewizji kablowej VECTRA – będą oni mogli oglądać zawody w telewizji na kanale 250.

Spektakl teatralny “Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza”

W sobotę o godzinie 19:00 w Teatrze Muzycznym odbędzie się spektakl o tematyce triathlonowej. Sztuka jest reżyserowana przez Piotra Nowaka, a odgrywana między innymi przez Leszka Lichotę i Bartłomieja Topę – triathlonistów.

Utrudnienia w ruchu

Ze względu na tegoroczne poprowadzenie trasy kolarskiej przez Kaszuby (powiat wejherowski), w dniach 6 i 7 sierpnia nastąpią znaczne zmiany w organizacji ruchu drogowego. Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się tutaj. Jako pierwszy organizator zawodów w Polsce, Sport Evolution zdecydował się na wydrukowanie i rozesłanie 125 tysięcy ulotek informujących o przebiegu zawodów do mieszkańców Gdyni oraz miejscowości znajdujących się na trasie wyścigu.

Strona organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger