Kanada: raj dla biegaczy i triathlonistów. Najpiękniejsze trasy [ZDJĘCIA]

Autor: Redakcja • 19.11.2016
fot: instagram.com/iron_explorer

Canmroe, Kanada.  Fot: instagram.com/iron_explorer

Gdy zobaczyliśmy zdjęcia Piotra, oniemieliśmy. To prawdziwa motywacja do biegania! Mając takie trasy za oknem, trudno jest nie trenować. Z resztą… zobaczcie sami.

Piękne góry, jezioro, gruntowe i asfaltowe ścieżki – czego chcieć więcej? Zmagając się z niechęcią do wyjścia na trening podczas jesiennej szarugi, Piotr dał nam prawdziwego kopniaka motywacyjnego. I chociaż za naszymi oknami w dalszym ciągu nie mamy taki cudów natury, to mając ich obrazy gdzieś z tyłu głowy, aż chce się żyć i… biegać!

Piotr Babis: Biegam od 4 lat, kiedy zacząłem przygotowania do mojego pierwszego maratonu. Do tej pory ukończyłem 2 maratony, Touch Mudder (cykl biegów ekstremalnych),  Ultra 50km i pełny Iron Man. W Kanadzie mieszkam od ponad roku. Przyjechałem tutaj  ze względu na góry i  niesamowite widoki,  a także warunki na przygotowanie do Iron Mana.

instagram.com/iron_explorer

Balnff, Alberta (Kanada). Fot: @nelsonriouxphotographs

Moim celem jest teraz Calgary Marathon i przebiegniecie go poniżej 3 godzin, co dałoby mi wstęp na jeden z bardziej prestiżowych maratonów.  W lutym prawdopodobnie powtórzę 50km, a latem być może Iron Man.

A photo posted by Piotr Babis (@iron_explorer) on

Moja  główna motywacja do treningów, to wyznaczanie nowych celów i sprawdzanie swoich możliwości poprzez różne wyzwania, a także unikalne.uczucie przekraczania linii mety po kilkugodzinnym wysiłku.

A photo posted by Piotr Babis (@iron_explorer) on

Piotra możecie śledzić na stronie: instagram.com/iron_explorer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger