fbpx

Susz Triathlon 2013

Autor: Tomasz Pojawa • 21.06.2013

susz_triathlon_2013_kolor

Bezpieczeństwo i komfort dla zawodników oraz atrakcje i rozrywka dla kibiców – to założenia, które przyświecały organizatorom tegorocznych zawodów triathlonowych w Suszu. Prestiżu imprezie przydadzą: Mistrzostwa Polski na dystansie sprinterskim, zawody na dystansie długim, aquathlon, Mistrzostwa Polski Aktorów i Dziennikarzy.

half

Na zawodników, którzy podejmą wyzwanie Susz Triathlon 2013 czeka wydzielona, otwarta tylko dla uczestników strefa startowa, rowerowe centrum serwisowe, możliwość odświeżenia w budynku Centrum Sportu i Rekreacji oraz zrelaksowania podczas masażu w namiotach w strefie zawodnika. Poza tym wyznaczono nową trasę wyścigu, która prowadzi po  drogach o lepszej nawierzchni.

W zawodach Susz Triathlon 2013 wystartuje czołówka polskich triathlonistów m.in. Piotr Grzegórzek – wielokrotny Mistrz Polski – Wielokrotny Mistrz Polski na dystansie sprinterskim i olimpijskm, Michał Siejakowski – wielokrotny Mistrz Polski w triathlonie, Tomasz Spaleniak – czołowy zawodnik młodego pokolenia, Filip Przymusiński – wielokrotny zdobywca Pucharu Polski oraz Sylwester Kuster – wielokrotny Mistrz Polski na dystansie olimpijskim i sprinterskim.

A dla mieszkańców Susza i okolic oraz przyjezdnych kibiców zaplanowano przy okazji zawodów spektakl teatralny na letniej scenie, koncerty oraz reggae night na miejskiej plaży.

Garść informacji, które mogą się przydać:

Kiedy?

21 – 23 czerwca 2013 roku

Gdzie?

Susz w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie iławskim, nad Jeziorem Suskim.

Trasa

Susz Triathlon:trasy

Więcej informacji na:

www.triathlon.susz.pl

Zobacz jak było w ubiegłym roku:

Wyniki biegu: www.herbalifetriathlon.com/triathlon/wyniki-2012

Zdjęcia z imprezy: www.herbalifetriathlon.com/triathlon/galeria-2012

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger