fbpx

Biegowy Nowy Rok? Rozpocznij prenumeratę Miesięcznika BIEGANIE!

Autor: Jakub Karasek • 05.01.2018

prenumerata1-kopia

Początek roku to doskonały czas na podjęcie nowych postanowień i przystąpienie do realizacji swoich celów. Jeśli Twoje plany są związane z bieganiem, zapewnij sobie odpowiednią dawkę wiedzy i motywacji dzięki prenumeracie miesięcznika BIEGANIE!

Miesięcznik BIEGANIE to czasopismo tworzone dla biegaczy i przez biegaczy. W każdym numerze znajdziecie unikalne treści i porady na temat treningu, diety, sprzętu sportowego – zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych adeptów biegania. Nie brakuje również informacji o bieżących wydarzeniach ze świata biegowego, historii tej dyscypliny czy wywiadów z trenerami i biegaczami – tymi z najwyższej półki jak i zupełnymi amatorami. Oprócz biegaczy, wartościowe teksty znajdą również pasjonaci triathlonu – Magazyn Bieganie – TRI jest działem dedykowanym tej dyscyplinie sportu, obfitującym w interesujące informacje o treningu, zawodach i zawodnikach.

Prenumerata Magazynu BIEGANIE to nie tylko 10 kolejnych numerów czasopisma, ale także korzyści, jakie wiążą się z posiadaniem Karty Prenumeratora BIEGANIA. Uprawnia ona do skorzystania ze specjalnych zniżek Partnerów czasopisma m.in. w takich obszarach, jak zakup sprzętu sportowego, usługi trenerskie, zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne, a także do zniżek na opłaty startowe w wybranych imprezach biegowych. Np. w przypadku Półmaratonu Warszawskiego czy Maratonu Warszawskiego zniżka na opłatę startową dla posiadaczy Karty Prenumeratora BIEGANIA wynosi 15%.

Karta prenumeratora reklama

Jak zamówić Prenumeratę Miesięcznika BIEGANIE?

To bardzo proste – wystarczy wypełnić formularz na stronie: www.magazynbieganie.pl/prenumerata, wybrać interesujący nas pakiet (brązowy, srebrny, złoty, platynowy lub prenumeratę zagraniczną), dokonać wpłaty i… czekać na pierwszy numer, który pojawi się w naszej skrzynce pocztowej.

Bardziej niecierpliwym czytelnikom, osobom poszukującym archiwalnych numerów (od marca 2014 r.) oraz fanom elektronicznych wydań polecamy zakup e-wydań Magazynu BIEGANIE poprzez platformę NEXTO.PL: nexto.pl/e-prasa/magazyn_bieganie.

prenumerata nowa

Miesięcznik BIEGANIE tworzony jest od 2006 r. przez grupę ludzi łączących zamiłowanie do tej aktywności, którzy oprócz warsztatu dziennikarskiego dysponują cennym doświadczeniem zdobytym na biegowych trasach, a także przy organizacji imprez i wydarzeń biegowych. Jeśli Ty również pasjonujesz się bieganiem, nie zwlekaj dłużej i sięgnij po prenumeratę, która otworzy Ci wrota do biegowego świata!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger