fbpx

Czytelnia > Archiwum Magazynu Bieganie

Prenumerata dla klubów i grup biegowych – wyjątkowa oferta!

Zegarek Tom Tom Runner

Baner 2

Przygotowaliśmy konkurs dla grup, które kupią prenumeratę magazynu Bieganie dla 5, 10 lub 25 osób. Można wygrać cenne nagrody – zegarek Tom Tom Runner z czujnikiem tętna, bony o wartości 400 zł na sprzęt sportowy, pas biegowy Fitletic Hydration HD08. Konkurs trwa do 30 stycznia. Sprawdź!

Jak można wygrać?

Krok 1: Zamów prenumeratę grupową dla 5 osób (pakiet srebrny), 10 osób (pakiet złoty) lub 25 osób (pakiet platynowy).

Krok 2: Napisz dlaczego akurat Wasz klub powinien dostać nagrodę. Napiszcie nam, na co ją przeznaczycie i jak wykorzystacie biegowo. Punktujemy kreatywność, zaangażowanie oraz „team spirit”. Uzasadnienie wyślijcie na adres: redakcja@magazynbieganie.pl (z dopiskiem PRENUMERATA w temacie maila oraz informacją, jaki rodzaj prenumeraty został zamówiony).

Krok 3: Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy laureatów.

Co jest do wygrania?

Zegarek Tom Tom Runner na konkurs

Pakiet platynowy (25 egzemplarzy)

 1 Zegarek Tom Tom Runner z czujnikiem tętna 

Zegarek sportowy Runner GPS Watch TomTom został zaprojektowany z myślą o wielbicielach biegania. Duży wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pozwala wygodnie sprawdzać główne dane biegu. Sterowanie zegarkiem jest możliwe jednym przyciskiem, a ostrzeżenia wibracyjne pozwalają dostosować tempo treningu w sposób dyskretny i bez patrzenia na wyświetlacz. Zegarek umożliwia monitorowanie aktywności także na bieżni mechanicznej i w zamkniętych pomieszczeniach.
www.tomtom.com

Dane techniczne:
Okres eksploatacji baterii: do 10 godz.
Wodoszczelność: do 5 atm
Rozmiar wyświetlacza: 22 x 25 mm
Rozdzielczość wyświetlacza: 144 x 168
Grubość: 11,5 mm
Waga: 50 g
Długość paska: 230 mm
Pozycja: GPS + GLONASS
Zwiększenie dokładności pozycji: przez komputer

Bon o wartości 400 zł na konkurs

Pakiet złoty (10 egzemplarzy)

 4 x bon o wartości 400 zł na zakupy do sklepu Sport Guru 

Zakupy można robić online: www.sklep.sportGURU.pl lub w sklepach stacjonarnych w Warszawie. Sport GURU to największy sklep dla biegacz i triathlonistów w Polsce, który ma w ofercie buty i stroje biegowe, rowery szosowe i TT, stroje rowerowe i triathlonowe, pianki. Dobór butów z wideonalizą i bike fitting. Od stycznia także w nowej lokalizacji w AdgarFit, Al. Jerozolimskie 181B.

Pas biegowy Fitletic Hydration na konkurs

Pakiet srebrny (5 egzemplarzy)

 2 x zestaw 3 pasy Pas Fitletic Hydration HD08 

Ergonomiczny pas dla biegaczy z dwoma bidonami o pojemności 240 ml każdy. Z przodu ma neoprenową kieszeń o właściwościach „water resistant”, która chroni zawartość przed wilgocią. Kieszeń pomieści większość smartfonów, wewnątrz ma dodatkową przegrodę na dokumenty lub klucze. Są w nim również zaczepy na numer startowy oraz uchwyty na żele. Bidony wyposażone są w ciśnieniowy zawór (bez korka), dzięki czemu eliminujemy konieczność odkręcania korka podczas biegu. Antypoślizgowe, silikonowe elementy zapobiegają przesuwaniu się pasa. Dostępny jest w dwóch rozmiarach: S/M oraz L/XL oraz kilku wersjach kolorystycznych.

REGULAMIN KONKURSU:

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1.Organizatorem konkursu pod nazwą „Prenumerata dla klubów” (dalej zwany „Konkursem”) jest Fundacja Maraton Warszawski, z siedzibą w Warszawie, ul. Brylantowa 15, Stara Miłosna (dalej zwana: „Organizatorem”).
1.2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (zwanym dalej: „Regulaminem”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
1.3. Regulamin Konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora i na stronie internetowej: www.magazynbieganie.pl
1.4. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie pełnoletnia osoba, posiadająca obywatelstwo polskie, miejsce zamieszkania w Polsce oraz pełną zdolność do czynności prawnych.
1.5. Nagrodami dla laureatów Konkursu są: zegarek biegowy Runner GPS Watch TomTom, 4 bony na zakupy w sklepie Sport Guru o wartości 400 zł, 6 pasów biodrowych Fithletic Hydration.

2. ZAŁOŻENIA KONKURSU

2.1. Konkurs będzie przeprowadzony na łamach Magazynu Bieganie, stronie internetowej www.magazynbieganie oraz www.facebook.com/MiesiecznikBieganie
2.2. Konkurs trwa od 20 listopada 2014 r. do 30 stycznia 2015 r.

3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU

3.1. Konkurs polega na wykupieniu prenumeraty grupowej miesięcznika Bieganie oraz przesłaniu pisemnego uzasadnienia, dlaczego danej grupie należy się nagroda.
3.2. Jury złożone z członków redakcji wybierze najciekawsze wypowiedzi do 15 lutego 2015 r.
3.3. Przystąpienie do Konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
3.4. Organizator oświadcza, że dane osobowe uczestnika w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu będą przetwarzane przez Fundację Maraton Warszawski.
3.5. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne.
3.6 Uczestnik oświadcza, że odpowiedź określona w ust. 3 powyżej będzie jego autorstwa i zezwala Organizatorowi na korzystanie z niej bez ograniczeń czasowych i terytorialnych na wszystkich polach eksploatacji wymienionych w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

4. PRZYZNAWANIE NAGRÓD

4.1. Laureaci wyłonieni zostaną w wyniku realizacji procedury opisanej w punkcie 3. do dnia 15 lutego 2015 r.
4.2. Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej do dnia 20 lutego 2015 r. poprzez wysłanie informacji o wygranej i sposobie dostarczenia nagrody na prywatną skrzynkę email.
4.3. W przypadku niedostarczenia danych adresowych przez laureata w terminie 14 dni od dnia poinformowania o wygranej, prawo do nagrody wygasa.
4.4. Organizator zastrzega, że nagrody nie podlegają zamianie ani wymianie na gotówkę.
4.5. W przypadku, gdy po zakończeniu konkursu okaże się, że liczba uczestników jest mniejsza od ilości przewidzianych nagród, nagrody nie zostaną przyznane, a konkurs zostanie unieważniony.

5. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

5.1. Wszelkie reklamacje dotyczące Konkursu uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej w terminie 14 dni od dnia zakończenia Konkursu na adres Organizatora.
5.2. Reklamację należy wysłać listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Decyduje data stempla pocztowego.
5.3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres i numer telefonu, jak również dokładny opis i uzasadnienie reklamacji.
5.4. Reklamacje zgłoszone po upływie terminu wskazanego w pkt 5.1 nie będą rozpatrywane.
5.5. Reklamacje rozpatrywane będą przez Komisję Reklamacyjną (zwaną dalej „Komisja”) powołaną przez Organizatora.
5.6. Komisja rozpatrywać będzie reklamacje uczestników na podstawie niniejszego Regulaminu.
5.7. Komisja rozpatrzy reklamacje w terminie 14 dni od dnia jej doręczenia.
5.8. Osoba zgłaszająca reklamację otrzyma decyzję Komisji na piśmie na adres podany przez składającego reklamację.
5.9. Decyzja Komisji w przedmiocie rozpatrzenia reklamacji jest ostateczna.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

6.1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:
– niedoręczenie Uczestnikowi nagrody spowodowane nie podaniem przez Uczestnika danych adresowych lub błędnym ich podaniem.
– świadczone przez Pocztę Polską i firmy kurierskie usługi pocztowe.
6.2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.

Podoba ci się ten artykuł?

0 / 5. 0

Przeczytaj też

Wady wzroku to problem powszechny. Szacuje się, że ta przypadłość może dotyczyć aż 80% populacji. Zaburzenia widzenia mogą pojawić się u osób w każdym wieku, znacząco utrudniając codzienne funkcjonowanie. Najczęściej spotykanymi wadami refrakcji są miopia […]

Nosisz okulary i uprawiasz sport? Soczewki kontaktowe są dla ciebie!

Sportowa maska antysmogowa – w pierwszej chwili wydawało mi się, że to coś, co nie ma prawa istnieć. Z drugiej strony, wraz z kolejnymi miesiącami trwania pandemii, zdążyliśmy już przywyknąć do tego, że niemal wszędzie […]

Maski antysmogowe dla biegaczy Broyx – jak sprawdzają się w praktyce? [test+KONKURS]

Zaangażowanie do współpracy największego na świecie koncernu chemicznego, korzystanie z technologii opracowywanych z myślą o misjach kosmicznych, zastosowanie elementów opracowanych przez jednego z czołowych producentów opon samochodowych. To wcale nie są etapy projektu łazika marsjańskiego […]

adidas Ultraboost – historia, jakiej nie znacie

ASICS rozpoczął w Europie rekrutację do swojej sztandarowej drużyny – ASICS FrontRunner. Biegacze, którzy utożsamiają się z hasłem „Sound Mind Sound Body” (pol. „w zdrowym ciele, zdrowy duch”) oraz inspirują innych do aktywnego spędzania wolnego […]

Ruszyła rekrutacja do ASICS FrontRunner. Marka szuka ambasadorów „Sound Mind Sound Body” w całej Europie

Lead: W zimowych miesiącach apetyt na surowe warzywa i sałatki zazwyczaj spada, a zaczynamy odczuwać potrzebę dodania do naszej diety czegoś ciepłego, często dużo bardziej kalorycznego, z wysoką zawartością tłuszczu i węglowodanów. Ta zmiana nastawienia […]

Dieta biegacza: co jeść zimą?

Kolejne źródła donoszą, że rozegranie w 2021 Igrzysk Olimpijskich w Tokio stoi pod znakiem zapytania. Nawet jeśli się odbędą, to nie wiadomo, w jakiej formie. Patrząc szerzej: nikt nie jest w stanie powiedzieć, jak po pandemii wygląda przyszłość masowego sportu.

Czy odbędą się Igrzyska Olimpijskie w Tokio?

Na zamkniętej prezentacji Adidas pokazał najnowszą odsłonę swojego flagowego buta biegowego – Ultraboost 21. Dzięki rozmowie z głównym projektantem tego modelu, Moritzem Hollemullerem, mogliśmy dowiedzieć się, jak odbywająca się na naszych oczach rewolucja sprzętowa w sposób praktyczny wpłynie na życie przeciętnego biegacza.

adidas pokazuje nowe buty Ultraboost 21!

Świat nadal stoi w obliczu pandemii, a globalne społeczeństwa odczuwają jej negatywne skutki między innymi w zakresie zdrowia psychicznego. ASICS, jako marka odpowiedzialna społecznie, wraca do swoich korzeni, aktualizując logotyp i uruchamiając globalną akcję charytatywną […]

ASICS uderza sportem w pandemię – rusza akcja charytatywna #SunriseMind!