fbpx

Ruszyły zapisy na 36. PZU Maraton Warszawski!

Maraton Warszawski fot. Piotr Dymus


Start 35. PZU Maratonu Warszawskiego na Moście Poniatowskiego. Fot. Piotr Dymus.


Trwają zapisy na największy maraton w Warszawie. Zeszłoroczna edycja zdobyła tytuł Masowej Imprezy 2013 roku w plebiscycie „Przeglądu Sportowego”. Maratończycy staną na starcie 28 września.

35. PZU Maraton Warszawski Masową Imprezą 2013 roku – czytaj więcej

Choć trasa tegorocznego Maratonu Warszawskiego nie jest jeszcze znana, nie powinno to powstrzymać biegaczy przed jak najszybszymi zapisami. Impreza po raz kolejny wystartuje pod banderą silnego sponsora – PZU. Na maratończyków czeka nie tylko królewski dystans, ale też wiele atrakcji, które uczynią z dnia 28 września prawdziwe maratońskie święto.

Maraton Warszawski fot. Mariusz Cieszewski


Meta Maratonu Warszawskiego jak zwykle będzie ulokowana na Stadionie Narodowym. Fot. Mariusz Cieszewski.


Zapisy trwają!

Został już uruchomiony formularz zgłoszeniowy. Im szybciej się zapiszesz, tym szybciej określisz swój biegowy cel na ten rok! A wiadomo, że jak się powie „A”, to potem trzeba będzie powiedzieć „B”. Klamka zapadnie i trzeba będzie trenować.

Wpisowe wynosi 100 zł (do 31 sierpnia). Później opłaty wzrosną – do 14 września za 36. PZU Maraton Warszawski trzeba będzie zapłacić 150 zł, a po 14 września – 200 zł.


BIEGANIE werbuje

Pokonaj 36. PZU Maraton Warszawski w drużynie BIEGANIA! Nieważne, czy jesteś początkującym biegaczem, czy zaprawionym w bojach ultrasem. Przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś być jedną z 10 osób, które otoczymy opieką trenerską. Twoje przygotowania i start będziemy opisywać na łamach magazynu. Czekamy na Ciebie: redakcja@magazynbieganie.pl.


Drużynowe Mistrzostwa Polski

W ramach 36. PZU Maratonu Warszawskiego zostaną rozegrane III Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Polski. Drużyna musi się składać z minimum 5 członków, w tym co najmniej jednej kobiety. Górna granica liczebności drużyny nie jest określona, ale na wynik końcowy składa się suma pięciu najlepszych czasów członków teamu (w tym minimum jednej kobiety). Aby zgłosić drużynę, należy najpierw zarejestrować wszystkich jej członków, a następnie kapitan drużyny powinien wysłać maila na adres info@maratonwarszawski.com, podając dane (imiona, nazwiska, lata urodzenia, numery startowe) wszystkich członków ekipy. Drużyny można zgłaszać do 19 września.


Nie tylko maraton

Tak jak w ubiegłych latach, także w tym roku Maraton Warszawski nie będzie jedynym wyścigiem odbywającym się w ten biegowy weekend. W piątek i w sobotę będzie można odwiedzić Targi Sport&Fitness. W sobotę odbędą się seminaria biegowe, Maraton Hand-bike oraz Maraton na Rolkach. W niedzielę, pół godziny po starcie Maratonu, ruszy Bieg na Piątkę. Wszystkie te wydarzenia to również atrakcja dla kibiców. Będzie co oglądać.


Więcej informacji: www.pzumaratonwarszawski.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger