fbpx

Wyzwanie #biegaczkompletny. Część 2 – ćwiczenia siłowe dla biegaczy

Autor: admin • 10.01.2019

zrzut-ekranu-z-2019-01-10-10-31-02

#Biegaczkompletny, to cykl składający się z materiałów wideo z gotowymi zestawami ćwiczeń. W pierwszej części omawialiśmy ćwiczenia rozciągające. Czas na kolejny odcinek: ćwiczenia wzmacniające.

Na dłuższą metę efektywne bieganie, bez wprowadzania treningu uzupełniającego, nie istnieje. Prędzej czy później biegowy progres ulega zahamowaniu, a wręcz nawet następuje regres, w wyniku nawracających, uporczywych kontuzji. Dlatego właśnie powstało wyzwanie #biegacz kompletny, czyli biegacz nie tylko szybki i wytrzymały, ale także rozciągnięty, sprawny i zwinny.

Nie wiesz, jak się za to zabrać? W takim razie wraz z Agnieszką i Olkiem Senkami – trenerami ObozyBiegowe.pl zapraszamy cię do udziału w noworocznym wyzwaniu #biegaczkompletny.

W poprzednim numerze „BIEGANIA” pokazywaliśmy, jak prawidłowo się rozciągać. Tym razem przedstawiamy Wam wideo, w którym znajdziecie zestaw ćwiczeń wzmacniających, wyłącznie z oporem własnego ciała.

Ćwiczenia są dostosowane praktycznie do każdego poziomu zaawansowania. Możesz zacząć ćwiczyć z Olkiem i Agnieszką już teraz lub rozpocząć w dowolnym, dogodnym dla ciebie momencie. Pamiętaj jednak, że zima to idealny czas, by skupić się na budowaniu sprawności ogólnej. Uwierz nam, że jeśli sumiennie przepracujesz ten okres, w sezon wiosenny wkroczysz:

  • mocniejszy
  • szybszy
  • sprawniejszy
  • zdrowszy

Wideo obejrzysz (za darmo) od dziś w najnowszym numerze tygodnika BIEGANIE. Na portalu magazynbieganie.pl będzie ono dostępne od soboty.

belka_na_strone_780x200-1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger