fbpx

Informacje prasowe > Slider

Bieg Niepodległości za Tobą? Zarejestruj się na Lidze Biegowej i przekuj wynik na nagrody!

W ubiegły weekend biegacze z całej Polski celebrowali Święto Niepodległości, biorąc udział w imprezach zorganizowanych właśnie z tej okazji. Ty również masz bieg za sobą? Zarejestruj swój wynik na Lidze Biegowej i jednocześnie dołącz do zabawy, w której walczysz o nagrody. Liga Biegowa to największa w Polsce inicjatywa tego typu, a na dodatek – całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich chętnych.

Jak co roku dziesiątki tysięcy biegaczy przemierzało trasami Biegów Niepodległości. Ty również? Zatem zamień swoje kilometry na punkty i tym samym dołącz do zabawy w Lidze Biegowej, a następnie wygrywaj nagrody!

Czym jest Liga Biegowa?

Liga Biegowa to wyjątkowa inicjatywa dla biegaczy prowadzona przez Fundację Zdrowy Ruch, współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Platforma zgromadziła już ponad 8 tysięcy biegaczy z całej Polski! Uczestnicy Ligi rejestrują na stronie swoje wyniki uzyskane podczas zawodów. Tym sposobem wirtualnie rywalizują i motywują się wzajemnie, niezależnie gdzie i kiedy się biega!

Jak to działa?

Zasady Ligi Biegowej są niezwykle proste, a przystąpić do niej można w dowolnym czasie:

  • Zabawa jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy się zarejestrować na stronie LigaBiegowa.pl
  • Można rywalizować na czterech dystansach: 5 km, 10 km, 21,1 km oraz 42,2 km
  • Wyniki z biegów automatycznie są aktualizowane na Twoim profilu i przeliczane na punkty
  • Z końcem roku podsumowujemy rywalizację i ogłaszamy zwycięzców z całego roku. Wygrywają nie tylko najszybsi, ale również najwytrwalsi. Zwycięzców jest naprawdę wielu!

Zwycięzcy z ponad 80 kategorii otrzymują wyjątkowe, personalizowane medale.

Nie tylko rywalizacja!

Uczestnicy Ligi Biegowej podkreślają, że to także świetne narzędzie do zmotywowania się do regularnych treningów. Każdy uczestnik Ligi Biegowej może na swoim profilu zobaczyć zestawienie wszystkich swpich zarejestrowanych wyników, dzięki czemu łatwo jest prześledzić swoje postępy. Rozbudowany ranking wyników pozwala też porównywać się z innymi biegaczami z całej Polski lub np. tylko ze swojego miasta czy swojej kategorii wiekowej.

Liga Biegowa charytatywnie

Liga Biegowa ma ponadto wymiar charytatywny. „WYBIEGAJ W PRZYSZŁOŚĆ Z OSHEE” to akcja umożliwiająca wsparcie polskiej młodzieży, która trenuje lekkotletykę. Wystarczą jedynie Twoje wybiegane kilometry. 20 km = 1 butelka napoju OSHEE. Napoje zostaną przekazane do wybranych klubów lekkoatletycznych.

Akcja ta jest częścią Programu Stypendialnego „Wybiegaj w Przyszłość”* Fundacji Zdrowy Ruch (współorganizatora Ligi).

Nie czekaj – dołącz już dziś!

Rywalizacja trwa tylko do końca listopada! Zatem wejdź na stronę Liga Biegowa, zarejestruj się i poczekaj, aż na Twoim profilu pojawią się „życiówki” z listopadowych biegów.

Ligę Biegową organizuje Fundacja Zdrowy Ruch we współpracy ze Sportfolio Sp. z o.o. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Fundatorem nagród jest marka Oshee. Więcej informacji na www.ligabiegowa.pl/ , Facebooku oraz Instagramie.

Chcesz być zawsze na bieżąco? Polub nas na Facebooku. Codzienną dawkę motywacji znajdziesz także na naszym Instagramie!
mm
Magazyn Bieganie

Podoba ci się ten artykuł?

0 / 5. 0

Przeczytaj też

Właśnie wystartowały zapisy na drugi z trzech biegów słynnej Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”. Uczestnicy wystartują w sobotę 29 lipca, aby upamiętnić wydarzenia z 1944 roku i oddać hołd Bohaterom. Oprócz standardowej wersji – […]

Ruszyły zapisy na 32. Bieg Powstania Warszawskiego!

Czy chorując na cukrzycę, nadciśnienie albo astmę możemy biegać? Albo czy powinniśmy w jakiś sposób ograniczać swoje treningi? Na liście potencjalnych przeciwwskazań do uprawiania tego wymagającego sportu jest wiele mitów. Postanowiliśmy się z nimi rozprawić. Sprawdzamy też co naprawdę powinno biegacza powstrzymać przed wysiłkiem kierując go do lekarza.

Czy bieganie jest dla każdego? Schorzenia, które mogą w tym przeszkodzić (ale nie muszą!)

bieg z narastającą prędkością

Chcąc osiągnąć poziom sportowy Kenijczyków, najłatwiej sięgnąć po ich własną broń – trening, przed którym nawet najlepszym uginają się kolana i który nigdy nie będzie nudny.

Bieg z narastającą prędkością. Jak go wykonać poprawnie?

Robert Karaś jest nowym rekordzistą świata na dystansie 10 x Ironman! Zawody Brasil Ultra Tri składające się z 38 km pływania, 1800 km roweru i 422 km biegu, pokonał z czasem ok. 164 godzin. Poprzedni […]

Jest rekord świata! Robert Karaś na mecie 10-krotnego Ironman!

Jest sobota, jest Parkrun – to zdanie zna w całej Polsce wiele tysięcy uczestników cotygodniowego wydarzenia promującego aktywność. Wydarzenia, które jest zdecydowanie czymś więcej niż biegiem na 5 km. Na czym polega fenomen Parkruna? Jak […]

Jest sobota, jest Parkrun. O fenomenie biegu na 5 km w miejskim parku opowiada Jakub Fedorowicz [podcast]

W przeddzień jednego z najpiękniejszych dni w roku, w dodatku w pięknym miesiącu maju, spotkały się przy mikrofonie dwie biegające matki: Justyna Kostrzewska i Ewa Paciorek. Kobiety, które na co dzień są zabiegane dosłownie i […]

Matki to kobiety zabiegane z natury. Justyna Kostrzewska i Ewa Paciorek [podcast]

Za nami jubileuszowy, 20. Cracovia Maraton, a już niebawem – 14 czerwca, w samo południe, rozpoczną się zapisy do 9. Cracovia Półmaratonu Królewskiego! Meta ponownie w TAURON Arenie Kraków! Największa pod względem frekwencji impreza z […]

9. Cracovia Półmaraton Królewski: 14 czerwca początek zapisów!

Jedynie do 30 maja potrwają zapisy elektroniczne na Plum Ekiden 2023. To oznacza, że impreza dla biegowych zespołów, która odbędzie się w Białymstoku w pierwszy weekend czerwca jest już za pasem. Kto jeszcze nie zdążył […]

Plum Ekiden w Białymstoku – to już ostatnie dni zapisów!